„Praca terapeutyczna z młodym pacjentem i jego rodziną” – nowa edycja szkolenia

Praca terapeutyczna z młodym pacjentem i jego rodziną
Analizując Wasze zapotrzebowania szkoleniowe opracowaliśmy krótszą i zdecydowanie tańszą formę umożliwiającą nabycie podstawowych umiejętności pracy terapeutycznej z dzieckiem/adolescentem/młodym dorosłym używającym substancji psychoaktywnych lub wykazującym problemy z kontaktem z mediami elektronicznymi.
Termin szkolenia 28.09.2018 – 30.09. 2018 r. Miejsce – Brok.  Zaczynamy od od godziny 16  .
Cena szkolenia 850  zł. Brutto (zawiera dydaktykę, materiały, hotel i wyżywienie)
Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj Prosimy pobrać formularz i wypełniony odesłać na adres   annabakula1@wp.pl Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości zadzwoń  603801442
Program szkolenia tutaj

Do poczytania o szkoleniu:
Artykuł o szkoleniu w TUiW (kilka lat temu, wtedy pracowaliśmy prawie 100 godzin) tutaj
Więcej o szkoleniu (w wersji 100 godzinnej)   tutaj